Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Most Attractive Employer 2015 w kategorii Medycyna i Farmacja dla Centralnego Szpitala MSW w Warszawie

Most Attractive Employers

14 lipca 2015
Centralny Szpital Kliniczny MSW w Warszawie zajął 1 miejsce w kategorii Medycyna i Farmacja w tegorocznym badaniu Most Attractive Employers, przeprowadzonym przez Uniwersum Talent Survey.
CZYTAJ DALEJ

Podziękowania od WSRG

12 maja 2016
Centralny Szpital Klinicznym MSW w Warszawie otrzymał podziękowania od Wojewódzkiego Systemu Ratownictwa Gaśniczego za współpracę z krajowym systemem ratowniczo - gaśniczym.
CZYTAJ DALEJ

Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny

12 maja 2016
Wyróżnienie w konkursie Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny w kategorii Innowacyjny Szpital zostało przyznane Centralnemu Szpitalowi Klinicznemu MSW w Warszawi
CZYTAJ DALEJ

Certyfikat "Szpital bez bólu" dla naszej Kardiochirurgii

12 maja 2016
Z przyjemnością informujemy, że Polskie Towarzystwo Badania Bólu wraz z Polskim Towarzystwem Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Polskim Towarzystwem Ginekologicznym,Towarzystwem Chirurgów Polskich i Polskim Towarzystwem Ortopedycznym i Traumatologicznym zaświadczają że Klinika Kardiochirurgii i Pododdział Anestezjologii i Intensywnej Terapii Kliniki Kardiochirurgii spełniają kryteria wymagane przez PTBB i uzyskała certyfikat "Szpital bez bólu".
CZYTAJ DALEJ
Certyfikat Akredytacji Ministra Zdrowia

Certyfikat Akredytacyjny Ministra Zdrowia

12 maja 2016
Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Warszawie otrzymał Certyfikat Akredytacyjny Ministra Zdrowia potwierdzający spełnianie standardów w lecznictwie szpitalnym
CZYTAJ DALEJ
Tytuł Innowacyjny Szpital

Tytuł Innowacyjny Szpital dla Centralnego Szpitala Klinicznego MSW w Warszawie

24 listopada 2015
CompuGroup Medical doceniła wieloletnie starania i wdrażanie kolejnych modułów informatycznych które usprawniają pracę i zarządzanie Centralnym Szpitalem Klinicznym MSW w Warszawie.
CZYTAJ DALEJ
Certyfikat "Teraz Polska"

"Teraz Polska" potwierdzenie wysokiej jakości kardiochirurgii małoinwazyjnej

6 października 2015
Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego po raz kolejny przedłużyła prawa do posługiwania się godłem "Teraz Polska" przez Centralny Szpital Kliniczny MSW w Warszawie w zakresie kardiochirurgii małoinwazyjnej.
CZYTAJ DALEJ

Teraz Polska dla kardiochirurgów z Centralnego Szpitala Klinicznego MSW w Warszawie

3 czerwca 2013
Z przyjemnością informujemy, że leczenie kardiochirurgiczne przy wykorzystaniu technik małoinwazyjnych, przeprowadzane w Klinice Kardiochirurgii CSK MSW, zyskało uznanie Kapituły Godła Promocyjnego i tym samym znalazło się w gronie Laureatów XXIII edycji Konkursu "Teraz Polska"
CZYTAJ DALEJ