Nowatorskie operacje i zabiegi

Neuromonitoring operacji tarczycy w Klinice Chirurgii Gastroenterologicznej i Transplantologii

Od sierpnia 2015 lekarze w Klinice Chirurgii Gastroenterologicznej i Transplantologii stosują neuromonitoring operacji tarczycy.
CZYTAJ DALEJ

Operacja rewizyjna stawu biodrowego

Operację przeprowadzono w Klinice Ortopedii i Traumatologii CSK MSW w Warszawie. Operację prowadził Kierownik Kliniki, dr hab. n. med. Ireneusz Kotela. Asysta - dr n. med. Ryszard Golnik
CZYTAJ DALEJ

Operacja przeszczepienia nerki

Operacje przeszczepienia nerki wykonujemy w naszym Szpitalu od ponad 10 lat. Tylko do czerwca bieżącego roku w Klinice Chirurgii Gastroenterologicznej i Transplantologii wykonano ponad 50 tego typu operacji. Spodziewamy się, że do końca 2012 roku, liczba ta przekroczy setkę. Zapraszamy do obejrzenia filmu z przebiegu operacji.
CZYTAJ DALEJ

Ponownie pierwsi w Polsce

W Klinice Kardiochirurgi, 18 listopada 2011 r. przeprowadzono pierwszą w Polsce rozszerzoną wideoskopową ablację migotania przedsionków najnowszym systemem AtriCure. Zapraszamy do obejrzenia filmu z przebiegu operacji.
CZYTAJ DALEJ

Laparoskopowa resekcja trzustki

W Klinice Chirurgii Gastroenterologicznej i Transplantologii CSK MSWiA przeprowadzane są m.in. niezwykle rzadkie i skomplikowane operacje resekcji dystalnej trzustki metodą laparoskopową. Zapraszamy do obejrzenia unikatowego zapisu przebiegu operacji.
CZYTAJ DALEJ

Resekcja dystalna trzustki metodą laparoskopową

W Klinice Chirurgii Gastroenterologicznej i Transplantologii CSK MSWiA przeprowadzono niezwykle rzadką i skomplikowaną operację resekcji dystalnej trzustki metodą laparoskopową.
CZYTAJ DALEJ

Operacja usunięcia całego jelita grubego metodą laparoskopową

Operację wykonał zespół lekarzy CSK MSWiA w Warszawie pod kierunkiem prof. Marka Durlika - Kierownika Kliniki Chirurgii Gastroenterologicznej i Transplantologii w CSK MSWiA w Warszawie.
CZYTAJ DALEJ