Galeria zdjęć

Pierwsza w Europie operacja jednoczasowego zamknięcia uszka lewego przedsionka i wszczepienia tętnicy piersiowej wewnętrznej do tętnicy wieńcowej (gałęzi przedniej zstępującej) z zastosowaniem technik całkowicie endoskopowych z użyciem sprzętu 3D

Po raz pierwszy zastosowano nowoczesny sprzęt do zamknięcia - endoskopowo - uszka lewego przedsionka, skonstruowany przez naukowców amerykańskich. Metoda ta może być stosowana u chorych po udarach i jako prewencja przeciw udarowa przy równoczesnej chorobie wieńcowej.
CZYTAJ DALEJ
Ratownicy Medyczni zdj.1

Noc Muzeów z ratownikami CSK MSW

Zdjęcia z Nocy Muzeów 14 maja 2016r z pokazów Ratowników Medycznych w MSWiA
CZYTAJ DALEJ
Zespół Aarch A na scenie

Koncert w Hard Rock Cafe

W niedzielny wieczór miłośnicy dobrej muzyki spod znaku eskulapa spotkali się w Hard Rock Cafe na kolejnej edycji koncertu 4 Pory Rocka. W tym roku zaproszone zespoły grały dla personelu i pacjentów Centralnego Szpitala Klinicznego MSW w Warszawie.
CZYTAJ DALEJ

Msza Święta w intencji chorych

Uroczysta Msza święta, która odbyła się 11 lutego 2016r. o godz. 16:00 w Kaplicy Szpitalnej z okazji obchodów Światowego Dnia Chorego. Mszy świętej przewodniczył Jego Ekscelencja Ksiądz Arcybiskup Celestino Migliore Nuncjusz Apostolski w Polsce.
CZYTAJ DALEJ

Nowa lokalizacja Oddziału Chirurgii Plastycznej już niebawem

W budynku przy ulicy Miłobędzkiej znajdzie się również miejsce dla Centrum Medycyny Sportowej i Kliniki Urologii i Urologii Onkologicznej. Przeprowadzka juz niebawem! Dziś chcemy zaprezentować kilka zdjęć zrobionych przy pomocy Instagramu. Zapraszamy do oglądania.
CZYTAJ DALEJ