Najważniejsze

Jesteśmy na Twitterze

5 kwietnia 2016
Od dziś mogą nas Państwo śledzić również w serwisie Twitter. Konto @CSK_MSWiA jest oficjalnym profilem naszego Szpitala. Wszystkie wpisy będziemy kończyć hasztagiem nawiązującym do naszego adresu #wołoska137 oraz #cskmswia. Zapraszamy do śledzenia!
CZYTAJ DALEJ
Amerykańscy onkolodzy z wizytą w CSK MSWiA

Amerykańscy onkolodzy z wizytą w CSK MSW

22 marca 2016
W dniach 20 i 21 marca na specjalne zaproszenie Dyrekcji CSK MSWiA w Warszawie gościliśmy delegację specjalistów z największego ośrodka leczenia raka w USA - The University of Texas MD Anderson Cancer Center.
CZYTAJ DALEJ
Swiatowy Dzień Chorego

Obchody Światowego Dnia Chorego

8 lutego 2016
Zapraszamy Pacjentów i Pracowników Centralnego Szpitala Klinicznego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Warszawie do uczestnictwa w uroczystej Mszy świętej, która odbędzie się 11 lutego 2016r. o godz. 16:00 w Kaplicy Szpitalnej z okazji obchodów Światowego Dnia Chorego.
CZYTAJ DALEJ

Współpraca międzynarodowa pomiędzy lekarzami z Polski i Ukrainy

1 lutego 2016
W ramach współpracy międzynarodowej, Centralny Szpital Kliniczny MSW w Warszawie gościł lekarzy i menadżerów z placówek medycznych z terenu Ukrainy. W uznaniu za wkład w poszerzaniu wiedzy na temat innowacyjnych metod leczenia, Ukraińskie Ministerstwa Ochrony Zdrowia przekazało dyplom wraz z podziękowaniami dla Centralnego Szpitala Klinicznego MSW w Warszawie.
CZYTAJ DALEJ
zdjęcia sala operacyjna

Światowy Dzień Donacji i Transplantacji

26 stycznia 2016
Mimo iż ponad połowa Polaków zgadza się na oddanie po swojej śmierci narządów do transplantacji, tylko co piąty z nas rozmawiał na ten temat z bliskimi. Najnowsza kampania Ministerstwa Zdrowia „Zgoda na Życie” ma na celu upowszechnienie wiedzy na temat medycyny transplantacyjnej i zachęcenie do publicznego deklarowania swojej woli w tym zakresie.
CZYTAJ DALEJ
SOR

Szpitalny Oddział Ratunkowy

25 stycznia 2016
Szpitalny Oddział Ratunkowy w Centralnym Szpitalu Klinicznym Ministerstwa Spraw Wewnętrznych działa przez całą dobę udzielając świadczeń zdrowotnych chorym w stanie nagłego zagrożenia zdrowotnego (Dz. U. z dnia 8 listopada 2011 r. § 2. 1). W nowych wyremontowanych pomieszczeniach pacjentom udzielane są najwyższej jakości świadczenia medyczne z zakresu medycyny ratunkowej i ratownictwa medycznego.
CZYTAJ DALEJ

Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny

15 stycznia 2016
Wyróżnienie w konkursie Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny w kategorii Innowacyjny Szpital zostało przyznane Centralnemu Szpitalowi Klinicznemu MSW w Warszawie.
CZYTAJ DALEJ
Młodzi Lekarze - serial

Młodzi Lekarze

30 grudnia 2015
"Młodzi lekarze" - oglądaj 5 odcinek serii w TVP 1 w niedzielę o godz. 21.25.
CZYTAJ DALEJ

Wigilia. Jak jeść, żeby się nie przejeść

28 grudnia 2015
Wszystkim polecamy artykuł z magazynu Tylko Zdrowie do Gazety Wyborczej.
CZYTAJ DALEJ
życzenia małe

Kolęda Cicha Noc

22 grudnia 2015
Specjalnie dla wszystkich którzy odwiedzają stronę internetową www.cskmswia.pl zespół HLA nagrał wersję instrumentalną kolędy Cicha Noc.
CZYTAJ DALEJ

Różne oblicza bólu

22 grudnia 2015
czyli wszytko co powinniśmy wiedzieć o różnych rodzajach bólu. Przychodnia Medycyny Rodzinnej zaprasza wszystkich chętnych którzy chcą dowiedzieć się wszystkiego na temat przyczyn powstawania oraz walki z różnego rodzaju bólami na wykład i rozmowę którą poprowadzi Pani lekarz Joanna Milewska, w dniu 14 stycznia o godzinie 17:00, w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSW w Warszawie (budynek C, sala nr 20 – Przychodnia Medycyny Rodzinnej).
CZYTAJ DALEJ
Zdjęcie 1

Program Radka Brzózki "Jak to działa?"

21 grudnia 2015
Program Radka Brzózki "Jak to działa?" nagrywany był dzisiaj na terenie Centralnego Szpitala Klinicznego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Premiera już w 2016 roku. Na razie przedstawiamy zdjęcia z planu.
CZYTAJ DALEJ
Ultrasonograf

Możliwość zrobienia badania USG w Poradni Specjalistyczno Konsultacyjnej

10 grudnia 2015

Poradnia Specjalistyczno Konsultacyjna dysponuje nowym aparatem USG

CZYTAJ DALEJ
Joanna Wiśniewska Goryń

Młodzi Lekarze z naszego szpitala

9 grudnia 2015
Już w styczniu na antenie TVP1 pokazywany będzie nowy serial opowiadający historię sześciorga młodych lekarzy wkraczającym w wymagający, autentyczny świat medycyny. Produkcja pokaże dylematy i emocje, z którymi mieli do czynienia na początku kariery zawodowej.
CZYTAJ DALEJ
uczestniczki wykładu o zdrowiu kobiet

Babskie zdrowie - udany wykład

4 grudnia 2015
W dniu wczorajszym odbył się kolejny otwarty wykład organizowany przez Przychodnie Medycyny Rodzinnej.
CZYTAJ DALEJ
Karta informacyjna - Koperta życia

Koperta Życia - pilotażowa akcja

2 grudnia 2015
W Warszawie działa pilotażowa akcja "Koperta Życia" która przygotowana została aby zwiększyć bezpieczeństwo udzielenia prawidłowej pomocy lekarskiej w nagłych przypadkach choroby w domu. Jeśli jesteś pacjentem Przychodni Medycyny Rodzinnej poproś lekarza pierwszego kontaktu o kopertę życia.
CZYTAJ DALEJ
Synchronizing Healthcare

Nagroda Innowacyjny Szpital

24 listopada 2015
CompuGroup Medical przyznał tytuł Innowacyjny Szpital dla Centralnego Szpitala Klinicznego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Warszawie.
CZYTAJ DALEJ
Nagroda Most Attractive Employer 2015 w kategorii Medycyna i Farmacja dla Centralnego Szpitala MSW w Warszawie

Most Attractive Employers

23 listopada 2015
Nagroda Most Attractive Employers dla Centralnego Szpitala Klinicznego MSW w Warszawie.
CZYTAJ DALEJ
lek. Marta Smentek

Babskie zdrowie

17 listopada 2015
Żona, Mama, Babcia - kobiety zawsze dbają o zdrowie swoich rodzin i bliskich, ale często nie starcza im czasu na zadbanie o swoje zdrowie. Dlatego Przychodnia Medycyny Rodzinnej organizuje specjalny wykład poświęcony Zdrowiu Kobiet.
CZYTAJ DALEJ
Martyna Kamont, Anna Kułak, Małgorzata Kwiatkowska,  Patrycja Wiślińska, Ida Yurtsever wraz dr n. med. Ireną Walecką

Kliniki Dermatologii na Forum Młodych Dermatologów

17 listopada 2015
Wyróżnienie i 2 miejsce dla lekarek z Kliniki Dermatologi Centralnego Szpitala Klinicznego MSW w Warszawie na zjeździe Forum Młodych Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego
CZYTAJ DALEJ