Najważniejsze

Dwusetny przeszczep trzustki w naszym Szpitalu!

12 lutego 2018

Z przyjemnością informujemy, że w Klinice Chirurgii Gastroenterologicznej i Transplantologii   kierowanej przez prof. Marka Durlika przeprowadzono dwusetny przeszczep trzustki. 

CZYTAJ DALEJ

Dni Otwarte Onkologii w CSK MSWiA

7 lutego 2018

Centralny Szpital Kliniczny MSWiA (Centrum Radioterapii, Klinika Onkologii i Hematologii) w Warszawie miał przyjemność współuczestniczyć w ogólnopolskim Dniu Otwartym Onkologii organizowanym corocznie w naszym kraju z okazji Światowego Dnia Walki z Rakiem.

CZYTAJ DALEJ

Kurs z małoinwazyjnych technik torakoskopowych w kardiochirurgii

29 stycznia 2018

W dniu 25.01.2018 w Klinice Kardiochirurgii odbyły się Warsztaty „Małoinwazyjne Techniki Torakoskopowe w Kardiochirurgii”.Przeprowadzono dwie operacje całkowicie torakoskopowego zamykania uszka lewego przedsionka w technice obrazowania trójwymiarowego (3D), które były transmitowane na żywo bezpośrednio do sali wykładowej

CZYTAJ DALEJ

Zdobyliśmy kolejne dofinansowanie

9 stycznia 2018

Z przyjemnością informujemy, że zdobyliśmy kolejne dofinansowanie w ramach działania Infrastruktura ponadregionalnych podmiotów leczniczych

CZYTAJ DALEJ

Szczepionki - szczepić, czy nie?

2 stycznia 2018

Posłuchajcie, co na ten temat ma do powiedzenia nasz ekspert z Oddziału Chorób Dziecięcych i Noworodkowych 

CZYTAJ DALEJ

Noworoczne dni profilaktyki czerniaka w Klinice Dermatologii

27 grudnia 2017

Klinika Dermatologii CSK MSWiA zaprasza pacjentów  na bezpłatne badania profilaktyczne skóry. Każdy pacjent w dniach 27-29.12.2017 będzie mógł skorzystać z badania dermoskopowego i bezpłatnej konsultacji .

CZYTAJ DALEJ

Życzenia Świąteczne

21 grudnia 2017

Chciałbym złożyć Państwu w imieniu własnym i całego zespołu Centralnego Szpitala Klinicznego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, życzenia spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Życzę czasu dla najbliższych, czasu na wyciszenie i refleksję, zebrania sił i zdobycia tej energii, która jest nam potrzebna, by radzić sobie z wyzwaniami, jakie niesie życie.

Marcin Maruszewski

Dyrektor Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie

CZYTAJ DALEJ

Profesor Andrzej M. Fal z nagrodą Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej

15 grudnia 2017

Z przyjemnością informujemy, że Profesor Andrzej M. Fal, kierownik Kliniki Chorób Wewnętrznych i Alergologii  otrzymał nagrodę Optimus 2017 Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej za szczególne uznanie działań na rzecz zdrowia publicznego

Serdecznie gratulujemy!

CZYTAJ DALEJ

Wykonaliśmy pierwszy na świecie zabieg dotętniczego podania leku do guza mózgu pod kontrolą rezonansu magnetycznego!

14 grudnia 2017

Dr Michał Zawadzki ze szpitala CSK MSWiA oraz Prof. Mirosław Janowski z Johns Hopkins University w USA przeprowadzili pierwszą na świecie wewnątrznaczyniową operację podania leku do złośliwego guza mózgu pod kontrolą rezonansu magnetycznego (MR).  Zabieg wykonano w drugiej połowie listopada br. w Zakładzie Diagnostyki Radiologicznej CSK MSWiA 

CZYTAJ DALEJ

Szefowa naszej dermatologii dla Dzień Dobry TVN o łuszczycy

13 grudnia 2017

O zagrożeniach jakie niesie ze sobą ta przewlekła choroba i nowatorskich sposobach jej leczenia mówiła dr n. med. Irena Walecka, specjalista dermatolog-wenerolog, Kierownik Kliniki Dermatologii

CZYTAJ DALEJ

W naszym ZUL odbył się Państwowy Egzamin Specjalizacyjny w dziedzinie fizjoterapii

12 grudnia 2017

7 grudnia 2017 roku w Zakładzie Usprawniania Leczniczego CSK MSWiA w Warszawie odbył się Państwowy Egzamin Specjalizacyjny w dziedzinie fizjoterapii (część praktyczna) organizowany przez Centrum Egzaminów Medycznych. 

CZYTAJ DALEJ

Otwarcie Biblioteki Małego Pacjenta

5 grudnia 2017

W ramach spotkania z literaturą, wyjątkowe Przygody Słonia Elmera przedstawiła małym pacjentom Pani Anna Popek, ambasador akcji organizowanej przez Fundację Zaczytani.org

CZYTAJ DALEJ

Profesor Dariusz Kosior współautorem nagrodzonego podręcznika!

20 listopada 2017

Z przyjemnością informujemy, że podręcznik "Podstawy resuscytacji oddechowo - krążeniowej - aktualny stan wiedzy" pod redakcją m.in. prof. Dariusza A. Kosiora - Kierownika Kliniki Kardiologii i Nadciśnienia Tętniczego  został uhonorowany nagrodą dydaktyczną pierwszego stopnia JM Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

CZYTAJ DALEJ

Centrum Szczepień - nowe godziny przyjęć!

7 listopada 2017

Zapraszamy wszystkich podróżników małych i dużych. 
Oferujemy kompleksową usługę szczepień i bezpłatną profesjonalną konsultację przed podróżą.

Więcejinformacji o Centrum Szczepień

CZYTAJ DALEJ

Na czym polega radioterapia?

3 listopada 2017

Na czym polega radioterapia? Zobaczcie wypowiedź naszego eksperta. 

Więcej o Centrum Radioterapii

Więcej o Klinice Onkologii i Hematologii

CZYTAJ DALEJ

Prof. Ireneusz Kotela odznaczony Medalem Gloria Medicinae

17 października 2017

Z przyjemnością informujemy, że Pan prof. Ireneusz Kotela, Kierownik Kliniki Ortopedii i Traumatologii, na posiedzeniu kapituły Medalu Gloria Medicinae został wybrany do uhonorowania tym najwyższym odznaczeniem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

CZYTAJ DALEJ

Jesteśmy wśród najlepszych szpitali w Warszawie!

16 października 2017

Z przyjemnością informujemy, że nasz Szpital znalazł się wśród najlepszych szpitali w Warszawie według opracowania Centrum Konsultacyjnego Medical Ranking wydawnictwa medycznego Termedia.

CZYTAJ DALEJ

Bezpłatne szczepienia dla seniorów

13 października 2017

Mieszkańcy Warszawy, którzy ukończyli 65 rok życia, są zameldowani na stałe lub czasowo w stolicy oraz osoby rozliczające podatek dochodowy (PIT) w warszawskich urzędach skarbowych, mogą skorzystać z bezpłatnych szczepień przeciwko grypie.

 

CZYTAJ DALEJ

Profesor Andrzej Deptała nagrodzony!

5 października 2017

Z przyjemnością informujemy, że prof. Andrzej Deptała, Kierownik Kliniki Onkologii i Hematologii, został nagrodzony przez Ministra Zdrowia za współredakcję i współautorstwo pracy "Onkologia w praktyce lekarza rodzinnego". Gratulujemy!

CZYTAJ DALEJ

Przemysław Gliklich nowym zastępcą dyrektora ds. marketingu i administracji

2 października 2017

Uprzejmie informujemy, że Pan Przemysław Gliklich został nowym zastępcą dyrektora ds. marketingu i administracji. 

CZYTAJ DALEJ