Najważniejsze

Międzynarodowe warsztaty z zakresu małoinwazyjnych technik torakoskopowych naprawy zastawki mitralnej z użyciem obrazowania 3D

22 maja 2018

W dniu 17.05.2018 w Klinice Kardiochirurgii Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA odbył się kolejny międzynarodowy kurs z zakresu najnowocześniejszych technik torakoskopowych naprawy zastawki mitralnej z użyciem obrazowania 3D

CZYTAJ DALEJ

Konferencja "Postępy Radiologii RADIOLOGY UP-DATE"

25 kwietnia 2018

W dniu 21 kwietnia 2018 na auli CSK MSWiA w Warszawie odbyła się konferencja "Postępy Radiologii RADIOLOGY UP-DATE". 

CZYTAJ DALEJ

Pielęgniarka roku 2017 na Mazowszu pracuje w naszym Szpitalu!

25 kwietnia 2018

Z ogromną dumą informujemy, że nasza Koleżanka Renata Nowak, pracująca w Klinice Anestezjologii i Intensywnej Terapii, została laureatką I miejsca Konkursu Pielęgniarka Roku 2017 na Mazowszu.

CZYTAJ DALEJ

Zapraszamy przyszłe mamy na badania prenatalne w ramach programu badań refundowanych przez NFZ

16 kwietnia 2018

W programie: badanie USG I-go trymestru z testem PAPP-A oraz badanie USG „połówkowe”. Badania wykonywane są przez wysoce wyspecjalizowaną kadrę lekarzy, zgodnie ze standardami Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.

CZYTAJ DALEJ

Nowa restauracja dla rodzin Pacjentów

11 kwietnia 2018

Dnia 10 kwietnia, na terenie naszego Szpitala rozpoczęła działalność restauracja „Bistro u Zbyszka Domowe Smaki”. Restauracja znajduje się  pomiędzy budynkiem Ł2 i E na 1 piętrze przy przychodni specjalistycznej.

 

CZYTAJ DALEJ

Czwarta edycja Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Naukowej NEUROTRIP

21 marca 2018

W dniach 3 – 4 marca br. na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym odbyła się czwarta edycja Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Naukowej NEUROTRIP organizowanej przez Studenckie Koło Naukowe działające przy Klinice Neurochirurgii CSK MSWiA we współpracy z Kołem Anatomicznym WUM. 

CZYTAJ DALEJ

Posiedzenie Senackiej Komisji Zdrowia w CSK MSWiA w Warszawie

19 marca 2018

W dniu 13 marca 2018 r. w CSK MSWiA w Warszawie odbyła się Senacka Komisja Zdrowia. Na posiedzeniu poruszono tematy związane z edukacyjną rolą szpitala jako miejsca promocji zdrowia.

CZYTAJ DALEJ

Kolejna ofiara mrozu uratowana!

5 marca 2018

W Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA dzięki stworzeniu Centrum Leczenia Hypotermii Głębokiej udało uratować się kolejną ofiarę mrozów.

CZYTAJ DALEJ

IV edycja Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Naukowej NEUROTRIP.

5 marca 2018

W dniach 3 – 4 marca br. na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym odbyła się czwarta edycja Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Naukowej NEUROTRIP organizowanej przez Studenckie Koło Naukowe działające przy Klinice Neurochirurgii CSK MSWiA w Warszawie we współpracy z Kołem Anatomicznym WUM.

CZYTAJ DALEJ

Akcja jaskra

1 marca 2018

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne badania profilaktyczne w kierunku jaskry, prowadzone w ramach Światowego Tygodnia Jaskry akcji Polskiego Towarzystwa Okulistycznego i Polskiego Związku Niewidomych, które odbędą się w również w naszej przychodni. Nie wymagamy skierowania!  Z uwagi na duże zainteresowanie akcją prosimy o  telefoniczną rezerwację wizyt od 12.03.2018r. (8:00-14:00)  pod nr tel. (22) 508-15-17

 
CZYTAJ DALEJ

Kolejna Biblioteka Małego Pacjenta w CSK MSWiA

15 lutego 2018

Z przyjemnością informujemy, że dziś do dyspozycji naszych małych Pacjentów, wspólnie z fundacją "Zaczytani.org", oddaliśmy kolejną biblioteczkę dla dzieci i młodzieży.

 

CZYTAJ DALEJ

Światowy Dzień Chorego w CSK MSWiA

13 lutego 2018

12 lutego 2018 roku o godz. 16.00 w Kaplicy szpitalnej odbyła się uroczysta msza św. z okazji obchodów Światowego Dnia Chorego. Mszy św. przewodniczył Jego Ekscelencja Ksiądz Arcybiskup Salvatore Pennacchio, Nuncjusz Apostolski w Polsce.

CZYTAJ DALEJ

Dwusetny przeszczep trzustki w naszym Szpitalu!

12 lutego 2018

Z przyjemnością informujemy, że w Klinice Chirurgii Gastroenterologicznej i Transplantologii   kierowanej przez prof. Marka Durlika przeprowadzono dwusetny przeszczep trzustki. 

CZYTAJ DALEJ

Dni Otwarte Onkologii w CSK MSWiA

7 lutego 2018

Centralny Szpital Kliniczny MSWiA (Centrum Radioterapii, Klinika Onkologii i Hematologii) w Warszawie miał przyjemność współuczestniczyć w ogólnopolskim Dniu Otwartym Onkologii organizowanym corocznie w naszym kraju z okazji Światowego Dnia Walki z Rakiem.

CZYTAJ DALEJ

Kurs z małoinwazyjnych technik torakoskopowych w kardiochirurgii

29 stycznia 2018

W dniu 25.01.2018 w Klinice Kardiochirurgii odbyły się Warsztaty „Małoinwazyjne Techniki Torakoskopowe w Kardiochirurgii”.Przeprowadzono dwie operacje całkowicie torakoskopowego zamykania uszka lewego przedsionka w technice obrazowania trójwymiarowego (3D), które były transmitowane na żywo bezpośrednio do sali wykładowej

CZYTAJ DALEJ

Zdobyliśmy kolejne dofinansowanie

9 stycznia 2018

Z przyjemnością informujemy, że zdobyliśmy kolejne dofinansowanie w ramach działania Infrastruktura ponadregionalnych podmiotów leczniczych

CZYTAJ DALEJ

Szczepionki - szczepić, czy nie?

2 stycznia 2018

Posłuchajcie, co na ten temat ma do powiedzenia nasz ekspert z Oddziału Chorób Dziecięcych i Noworodkowych 

CZYTAJ DALEJ

Noworoczne dni profilaktyki czerniaka w Klinice Dermatologii

27 grudnia 2017

Klinika Dermatologii CSK MSWiA zaprasza pacjentów  na bezpłatne badania profilaktyczne skóry. Każdy pacjent w dniach 27-29.12.2017 będzie mógł skorzystać z badania dermoskopowego i bezpłatnej konsultacji .

CZYTAJ DALEJ

Życzenia Świąteczne

21 grudnia 2017

Chciałbym złożyć Państwu w imieniu własnym i całego zespołu Centralnego Szpitala Klinicznego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, życzenia spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Życzę czasu dla najbliższych, czasu na wyciszenie i refleksję, zebrania sił i zdobycia tej energii, która jest nam potrzebna, by radzić sobie z wyzwaniami, jakie niesie życie.

Marcin Maruszewski

Dyrektor Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie

CZYTAJ DALEJ

Profesor Andrzej M. Fal z nagrodą Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej

15 grudnia 2017

Z przyjemnością informujemy, że Profesor Andrzej M. Fal, kierownik Kliniki Chorób Wewnętrznych i Alergologii  otrzymał nagrodę Optimus 2017 Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej za szczególne uznanie działań na rzecz zdrowia publicznego

Serdecznie gratulujemy!

CZYTAJ DALEJ