Najważniejsze

Europejski Kongres Kardiochirurgiczny już niebawem!

24 kwietnia 2017

W dniach 20 - 22 czerwca będziemy gościć Europejski Kongres Chirurgiczny. Wykładowcy i uczestnicy z całej Europy, USA, Kanady i innych krajów, 10 operacji LIVE transmitowanych w 3D --> Więcej informacji

CZYTAJ DALEJ

Anioł Medycyny dla lekarza z CSK MSWiA

28 marca 2017

20 marca 2017 w warszawskiej Filharmonii Narodowej odbyła się V Jubileuszowa Gala Aniołów Farmacji i Aniołów Medycyny 2016.

CZYTAJ DALEJ

Dieta w karmieniu piersią

23 marca 2017
Wskazówki dotyczące diety dla Mam karmiących piersią autorstwa naszych specjalistów z Kliniki Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej
CZYTAJ DALEJ

Dziękujemy!

22 marca 2017

Każdego dnia do naszego Szpitala spływają dziesiątki podziękowań od naszych Pacjentów. W imieniu własnym i całego zespołu CSK MSWiA serdecznie za nie dziękuję.
prof. Marek Durlik
Dyrektor CSK MSWiA w Warszawie

CZYTAJ DALEJ

Światowy Dzień Chorego

11 lutego 2017

10 lutego 2017 roku o godz. 16.00 w Kaplicy szpitalnej odbyła się uroczysta msza św z okazji obchodów Światowego Dnia Chorego. Mszy św. przewodniczył Jego Ekscelencja Ksiądz Arcybiskup Salvatore Pennacchio, Nuncjusz Apostolski w Polsce.

CZYTAJ DALEJ

Prof. Marek Durlik nagrodzony!

20 stycznia 2017

Z przyjemnością informujemy, że Pan prof. Marek Durlik, Dyrektor CSK MSWiA, został wyróżniony nagrodą Kolegium redakcyjnego "Menedżera Zdrowia" za owocną współpracę, inspiracje oraz analizy i publikacje na łamach pisma. Uroczystość miała miejsce 19 stycznia b. r. na zamku Królewskim w Warszawie.

CZYTAJ DALEJ

Trzeci w województwie

16 grudnia 2016

Z przyjemnością informujemy, że w rankingu Bezpieczny Szpital Przyszłości - Ranking Szpitali 2016 nasz Szpital zajął trzecie miejsce wśród szpitali z woj. mazowieckiego oraz 33 miejsce w rankingu TOP 100 - rankingu szpitali zabiegowych wielospecjalistycznych i onkologicznych.

CZYTAJ DALEJ

Radioterapia już działa!

7 października 2016

Czy wiecie Państwo, że od chwili uruchomienia Centrum Radioterapii przyjęliśmy ponad sześćdziesięciu pacjentów? Mamy ambicję być jednym z najlepszych polskich ośrodków radioterapii.

CZYTAJ DALEJ

Tysięczny poród

14 września 2016
Z przyjemnością informujemy, że w Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej przyszło na świat tysięczne dziecko urodzone w bieżącym roku. Szczęśliwym Rodzicom serdecznie gratulujemy!
CZYTAJ DALEJ

Skorzystaj z naszego transportu medycznego

6 czerwca 2016
Zespół naszych profesjonalistów jest do Państwa dyspozycji w zakresie sprawnego organizowania i realizowania transportów medycznych. Dysponujemy nowoczesnymi karetkami typu „S” (z lekarzem) i typu „P” (z ratownikiem medycznym). Jesteśmy również jednym z wiodących ośrodków wyspecjalizowanych w zabezpieczaniu imprez o charakterze masowym.
CZYTAJ DALEJ

Centrum Szczepień zaprasza

30 maja 2016
Planujecie wyjazd w egzotyczne miejsce? Warto pomyśleć o odpowiednim szczepieniu. Zapraszamy do naszego Centrum Szczepień. Zadzwoń już dziś! Telefon (22) 508 19 45; (22) 508 19 42 e-mail: centrum.szczepien@cskmswia.pl
CZYTAJ DALEJ

Wprowadzenie Relikwii św. Jana Pawła II

17 maja 2016
23 maja 2016 roku zapisał się wyjątkowo w historii Centralnego Szpitala Klinicznego MSW w Warszawie ze względu na uroczystość Wprowadzenia Relikwii św. Jana Pawła II
CZYTAJ DALEJ
plakat Noc Muzeów

Noc Muzeów z ratownikami CSK MSW

11 maja 2016
14 maja 2016 roku zapraszamy na Noc Muzeów w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji, w trakcie której uczestniczyć będą także Ratownicy Medyczni CSK MSW w Warszawie.
CZYTAJ DALEJ

Zapraszamy do zrobienia USG piersi

9 maja 2016
Zapraszamy do Poradni Specjalistyczno-Konsultacyjnej w maju i czerwcu, gdzie będzie można wykonać badanie USG piersi. Szczegóły pod numerami telefonu: 22 508 17 31; 22 508 17 32
CZYTAJ DALEJ

Radioterapia już niebawem

11 kwietnia 2016
Uruchomienie Ośrodka Radioterapii z Oddziałem Onkologicznym przy Centralnym Szpitalu Klinicznym MSW w Warszawie planowane jest na lato bieżącego roku. Inwestycja umożliwi pacjentom korzystanie z terapii prowadzonej w ośrodku radioterapii wyposażonym w trzy akceleratory wysokoenergetyczne i pracownię brachyterapii. W skład Ośrodka wejdzie również sześćdziesięciołóżkowy oddział, oraz szesnaście stanowisk pododdziału chemioterapii dziennej i przychodnia przyoddziałowa.
CZYTAJ DALEJ

Jesteśmy na Twitterze

5 kwietnia 2016
Od dziś mogą nas Państwo śledzić również w serwisie Twitter. Konto @CSK_MSWiA jest oficjalnym profilem naszego Szpitala. Wszystkie wpisy będziemy kończyć hasztagiem nawiązującym do naszego adresu #wołoska137 oraz #cskmswia. Zapraszamy do śledzenia!
CZYTAJ DALEJ
Amerykańscy onkolodzy z wizytą w CSK MSWiA

Amerykańscy onkolodzy z wizytą w CSK MSW

22 marca 2016
W dniach 20 i 21 marca na specjalne zaproszenie Dyrekcji CSK MSWiA w Warszawie gościliśmy delegację specjalistów z największego ośrodka leczenia raka w USA - The University of Texas MD Anderson Cancer Center.
CZYTAJ DALEJ
Swiatowy Dzień Chorego

Obchody Światowego Dnia Chorego

8 lutego 2016
Zapraszamy Pacjentów i Pracowników Centralnego Szpitala Klinicznego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Warszawie do uczestnictwa w uroczystej Mszy świętej, która odbędzie się 11 lutego 2016r. o godz. 16:00 w Kaplicy Szpitalnej z okazji obchodów Światowego Dnia Chorego.
CZYTAJ DALEJ

Współpraca międzynarodowa pomiędzy lekarzami z Polski i Ukrainy

1 lutego 2016
W ramach współpracy międzynarodowej, Centralny Szpital Kliniczny MSW w Warszawie gościł lekarzy i menadżerów z placówek medycznych z terenu Ukrainy. W uznaniu za wkład w poszerzaniu wiedzy na temat innowacyjnych metod leczenia, Ukraińskie Ministerstwa Ochrony Zdrowia przekazało dyplom wraz z podziękowaniami dla Centralnego Szpitala Klinicznego MSW w Warszawie.
CZYTAJ DALEJ
zdjęcia sala operacyjna

Światowy Dzień Donacji i Transplantacji

26 stycznia 2016
Mimo iż ponad połowa Polaków zgadza się na oddanie po swojej śmierci narządów do transplantacji, tylko co piąty z nas rozmawiał na ten temat z bliskimi. Najnowsza kampania Ministerstwa Zdrowia „Zgoda na Życie” ma na celu upowszechnienie wiedzy na temat medycyny transplantacyjnej i zachęcenie do publicznego deklarowania swojej woli w tym zakresie.
CZYTAJ DALEJ