Aktualności

Czy można opalać się będąc w ciąży?

3 kwietnia 2017

Aura o tej porze roku co prawda nie sprzyja opalaniu, ale rady dla ciężarnych jak zachowywać się podczas słonecznych dni - zawsze aktualne! Zapraszamy do obejrzenia filmu z udziałem naszego eksperta z Kliniki Położnictwa.

CZYTAJ DALEJ

Europejski Kongres Kardiochirurgiczny już niebawem!

24 kwietnia 2017

W dniach 20 - 22 czerwca będziemy gościć Europejski Kongres Chirurgiczny. Wykładowcy i uczestnicy z całej Europy, USA, Kanady i innych krajów, 10 operacji LIVE transmitowanych w 3D --> Więcej informacji

CZYTAJ DALEJ

Na czym polegają badania USG i KTG?

10 kwietnia 2017
Zapraszamy do obejrzenia kolejnego filmu z udziałem specjalistów z Kliniki Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej naszego Szpitala
CZYTAJ DALEJ

Anioł Medycyny dla lekarza z CSK MSWiA

28 marca 2017

20 marca 2017 w warszawskiej Filharmonii Narodowej odbyła się V Jubileuszowa Gala Aniołów Farmacji i Aniołów Medycyny 2016.

CZYTAJ DALEJ

Zastanawiacie się nad wyborem lekarza rodzinnego?

27 marca 2017

Z przyjemnością informujemy, że jesteśmy do Waszej dyspozycji. Więcej o pracy naszej Przychodni Medycyny Rodzinnej opowie jej kierownik, Pani dr Dorota Szydlarska

CZYTAJ DALEJ

Dziękujemy!

22 marca 2017

Każdego dnia do naszego Szpitala spływają dziesiątki podziękowań od naszych Pacjentów. W imieniu własnym i całego zespołu CSK MSWiA serdecznie za nie dziękuję.
prof. Marek Durlik
Dyrektor CSK MSWiA w Warszawie

CZYTAJ DALEJ

Światowy Dzień Chorego

11 lutego 2017

10 lutego 2017 roku o godz. 16.00 w Kaplicy szpitalnej odbyła się uroczysta msza św z okazji obchodów Światowego Dnia Chorego. Mszy św. przewodniczył Jego Ekscelencja Ksiądz Arcybiskup Salvatore Pennacchio, Nuncjusz Apostolski w Polsce.

CZYTAJ DALEJ

Book - Stop do dyspozycji naszych pacjentów

8 lutego 2017

Dzięki uprzejmości Rotary Club Warszawa Fryderyk Chopin, w ramach akcji "Zatrzymaj się - poczytaj..." nasz Szpital zyskał Book - Stop. Umiejscowiony w pobliżu Kaplicy szpitalnej, samoobsługowy kiosk pozwala na swobodne wypożyczanie książek oraz dodanie własnych. Zapraszamy do korzystania!

CZYTAJ DALEJ

Światowy Dzień Walki z Rakiem - Dzień Drzwi Otwartych - 4 luty 2017 r.

1 lutego 2017

Z przyjemnością informujemy, że Centrum Radioterapii (budynek N) bierze udział w obchodach Światowego Dnia Walki z Rakiem.

CZYTAJ DALEJ

Prof. Marek Durlik nagrodzony!

20 stycznia 2017

Z przyjemnością informujemy, że Pan prof. Marek Durlik, Dyrektor CSK MSWiA, został wyróżniony nagrodą Kolegium redakcyjnego "Menedżera Zdrowia" za owocną współpracę, inspiracje oraz analizy i publikacje na łamach pisma. Uroczystość miała miejsce 19 stycznia b. r. na zamku Królewskim w Warszawie.

CZYTAJ DALEJ

Kogo nie obowiązują kolejki do lekarza?

20 stycznia 2017

Zachęcamy do zapoznania się z informacją portalu rynekzdrowia.pl. Szczegóły w poście.

CZYTAJ DALEJ

Kurs specjalistyczny ENDOSKOPIA dla pielęgniarek

27 grudnia 2016

Centralny szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie zaprasza pielęgniarki na Kurs specjalistyczny ENDOSKOPIA dla pielęgniarek.

CZYTAJ DALEJ
pamiątkowe zdjęcie po egzeminie

19 fizjoterapeutów zdało egzamin

12 grudnia 2016
miło nam poinformować, iż w dniu 09 grudnia 2016 roku w Zakładzie Usprawniania Leczniczego CSK MSWiA odbył się Państwowy Egzamin Specjalizacyjny w dziedzinie fizjoterapii (część praktyczna).
CZYTAJ DALEJ

Potrzebna krew

25 listopada 2016

Czy wiecie, że wielu członków zespołu naszego Szpitala – lekarzy, pielęgniarek, personelu obsługi – jest honorowymi dawcami krwi? Zapotrzebowanie na krew w takim szpitalu jak nasz jest ogromne!

CZYTAJ DALEJ

Łuszczyca - mój stygmat

18 listopada 2016

"Łuszczyca to choroba niezakaźna, a genetyczna i autoimmunologiczna! Według raportu WHO dotyka już 4,6 proc. populacji świata! Osoby chore na nią są stygmatyzowane. Pacjenci głęboko przeżywają przykre uwagi na swój temat, co w konsekwencji powoduje ich wycofanie, depresję, próby samobójcze…"

CZYTAJ DALEJ

Nawet 3 miliony ludzi w Polsce może chorować na cukrzycę

15 listopada 2016

Zapraszamy do wysłuchania audycji z udziałem naszego eksperta - prof. Edwarda Franka, Kierownika Kliniki Chorób Wewnętrznych, Endokrynologii i Diabetologii

CZYTAJ DALEJ

Podpisana umowa z Ministerstwem Zdrowia

4 listopada 2016

W Ministerstwie Zdrowia podpisana została pierwsza umowa o dofinansowanie w Programie Infrastruktura i Środowisko. Projekt zrealizuje CSK Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Wartość inwestycji to ponad 4 mln zł. Umowy podpisali Pani Anna Goławska – Zastępca Dyrektora Departamentu Funduszy Europejskich i e-Zdrowia oraz Pan Marek Durlik – Dyrektor szpitala.

CZYTAJ DALEJ

Możliwość stażu modułowego

27 października 2016
Oddział Rehabilitacji Neurologicznej CSK MSWiA w Warszawie spełnił wymagane warunki i został wpisany na listę jednostek organizacyjnych posiadających zdolność do prowadzenia stażu specjalistycznego w zakresie rehabilitacji neurologicznej dla lekarzy specjalizujących się w dziedzinie neurochirurgii oraz stażu z neurorehabilitacji dla lekarzy specjalizujących się w dziedzinie neurologii.
CZYTAJ DALEJ