Zaproszenie na II Forum Serce Pacjenta - online

1 września 2020
Szanowni Państwo,
przekazujemy informację o bardzo ciekawym wydarzeniu dla Pacjentów borykających się z problemami kardiologicznymi :
 
Zachęceni pozytywnym przyjęciem ubiegłorocznego I Forum Serce Pacjenta z przyjemnością zapraszamy do udziału w drugiej edycji tego wyjątkowego wydarzenia edukacyjnego, które odbędzie się w dniach 14-18 września 2020 r.
Sytuacja epidemiologiczna w kraju oraz wynikająca z niej troska o Państwa poczucie bezpieczeństwa i komfortu psychicznego sprawiły, że w tym roku postanowiliśmy spotkać się z Państwem za pośrednictwem łączy internetowych.
Choć zmianom ulegnie forma, idea Forum pozostaje wciąż taka sama - nieustanne przeświadczenie środowiska kardiologicznego, że jedynie poprzez podejmowanie aktywnych działań w postaci inicjowania współpracy lekarzy i pacjentów można realnie zwiększać świadomość pacjentów na temat: terapii farmakologicznych i niefarmakologicznych, nieinwazyjnych metod leczenia, modyfikacji dotychczasowego stylu życia i konsekwentnego przestrzegania zaleceń lekarskich.
Przygotowujemy dla Państwa wyjątkowy program, na który złożą się dyskusyjne panele edukacyjne, w których będą uczestniczyć eksperci Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego; wideowykłady, sesje pytań i odpowiedzi. Mamy nadzieję, że zachęci on Państwa do włączenia się do naszej inicjatywy. Będziemy zaszczyceni, jeśli dołączą Państwo do misji Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, które widzi w organizacji „Forum Serce Pacjenta” znaczące wydarzenie mające szansę wpłynąć na poprawę zdrowia i życia całego naszego społeczeństwa.
Forum, ponownie organizowane przez Polskie Towarzystwo Kardiologiczne, skierowane jest niezmiennie do indywidualnych pacjentów, u których zdiagnozowano choroby układu krążenia oraz organizacji pacjenckich zrzeszających pacjentów i ich bliskich.
prof. dr hab. Ewa Straburzyńska-Migaj
Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego
Szczegóły na stronie: www.sercepacjenta.pl/