Relacja z Dni Otwartych Funduszy Europejskich w naszym Szpitalu

20 maja 2019

W naszym Szpitalu w dniach 10-11 maja br., z okazji Dni Otwartych Funduszy Europejskich, zaprezentowaliśmy naszym pacjentom oraz osobom, które korzystają z usług medycznych w Placówce, jak bardzo – dzięki finansowaniu unijnemu – zmieniły się warunki pobytu w oddziałach naszego Szpitala. 

W programie Dni Otwartych znalazła się m.in. prezentacja zdjęć – przed i po – z realizacji następujących projektów:

  • Adaptacja pomieszczeń – wydzielenie strefy „zielonej” oraz zakup wyposażenia dla SOR w CSK MSWiA w Warszawie;
  • Realizacja projektu pn. „Poprawa opieki nad pacjentem onkologicznym poprzez zakup sprzętu i aparatury medycznej w CSK MSWiA w Warszawie”;
  • Projekt pn. „Zdrowe serce – zakup sprzętu i aparatury medycznej w CSK MSWiA w Warszawie”;
  • W dążeniu do najwyższej jakości leczenia – przebudowa pomieszczeń i wymiana sprzętu w CSK MSWiA w Warszawie dedykowana chorobom układu oddechowego, chorobom układu kostno-stawowo-mięśniowego, w zakresie ginekologii, położnictwa i neonatologii.

Uczestnicy wydarzenia mieli okazję skorzystać z pokazu i nauki pierwszej pomocy, które poprowadzili ratownicy medyczni naszego Szpitala. Poza zajęciami praktycznymi oraz ćwiczeniami odbyły się zawody sprawdzające umiejętności nowych ratowników.

Podczas Dni Otwartych odbywały się także wykłady dedykowane młodym rodzicom i parom przygotowującym się do rodzicielstwa. Prowadzący odpowiedzieli na wiele pytań, w tym dotyczących pobytu na Oddziale Położniczym i Ginekologicznym naszego Szpitala.

Fotorelacja poniżej:

 

Galeria zdjęć: