Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny

12 maja 2016

Sukces Roku w Ochronie Zdrowia - Liderzy Medycyny to jeden z najważniejszych konkursów w branży ochrony zdrowia. Celem konkursu jest wyłonienie oraz nagrodzenie osób i placówek, które szczególnie przyczyniły się dla rozwoju polskiej medycyny. Centralny Szpital Kliniczny MSW w Warszawie od lat konsekwentnie realizuje wizje rozwoju i implementacji nowoczesnych metod leczenia. Wprowadzone  metody zarządzania i dalekowzroczność kadry menedżerskiej pozwalają na dalszy rozwój i wzorcowe funkcjonowanie Centralnego Szpitala Klinicznego MSW w Warszawie.

Podczas tegorocznej gali, z rąk ministra zdrowia Konstantego Radziwiłła, wyrożnienie w kategorii Lider Roku 2015 w ochronie zdrowia – Innowacyjny szpital zostało przyznane Centralnemu Szpitalowi Spraw Wewnętrznych w Warszawie.

W kategorii Lider Roku 2015 w ochronie Zdrowia – Zdrowie publiczne, wyróżnienie odebrał dr hab. n. med. Andrzej M. Fal, profesor AM, prezes Polskiego Towarzystwa Zdrowia Publicznego a na co dzień kierownik Kliniki Chorób Wewnętrznych i Alergologii Centralnego Szpitala Klinicznego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.

 

Galeria zdjęć: