Asystent Pacjenta Seniora ułatwi korzystanie z opieki medycznej na terenie Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie

30 lipca 2015
Asystent pacjenta seniora

 

{GALERIA:18500-18499}

 

Wychodząc z założenia, że osoby chore często potrzebują wsparcia i pomocy w pozoru błahych czynnościach jak np. prawidłowe wypełnienie druków stworzono wspólny projekt Przychodni Medycyny Rodzinnej Centralnego Szpitala Klinicznego MSW i Fundacji „Mieszkamy Razem”. Asystentami Pacjenta Seniora są osoby niepełnosprawne, które w ramach swojej pracy ułatwią pacjentom bezstresowe korzystanie z usług medycznych w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSW w Warszawie.

Pacjenci mogą skorzystać z ich pomocy w uzyskaniu informacji związanych z rejestracją i wizytami u lekarzy. Asystenci będą pomagać osobom starszym w prawidłowym wypełnianiu dokumentów, znajdowaniu gabinetów lekarskich, punktów zabiegowych czy oddziałów szpitalnych. Chętnie też pokażą, jak korzystać z informacji za pomocą infokiosków dostępnych bezpłatnie na terenie szpitala.

 

Asystent Pacjenta Seniora pomaga:

- wyszukać informacje,

- wypełnić dokumenty,

- odnaleźć gabinet lekarski,

- korzystać z informacji przydatnych pacjentom dostępnych na stronie www.cskmswia.pl w internecie.

 

Asystenci Pacjenta Seniora są do państwa dyspozycji w punkcie Rejestracji na parterze budynku C. W przyjaznej atmosferze poświęcą Państwu tyle czasu ile będzie trzeba.

 

Galeria zdjęć: