Centralny Szpital Kliniczny
MSWiA w Warszawie

ul. Wołoska 137, 02 - 507 Warszawa
Telefon centralny:
22 508 20 00
Rejestracja:
22 508 15 52

Aktualności

Wybierz temat

Centrum Chirurgii Plastycznej, Estetycznej i Regeneracyjnej

Rejestracja Poradni tel.: (22) 508 17 31,  (22) 508 17 32

Sekretariat tel: (22) 508 15 59

Poradnia Centrum Chirurgii Plastycznej, Estetycznej i Regeneracyjnej

Lokalizacja: parter, Budynek S

Zapisy i Rejestracja:  czynna w godzinach 7.00 – 20.00, numery tel.: (22) 508 17 31,  (22) 508 17 32

Koordynator Centrum Chirurgii Plastycznej, Estetycznej i Regeneracyjnej: dr n. med. Elżbieta Radzikowska, specjalista chirurgii plastycznej, specjalista chirurgii ogólnej

 

 • Koordynator Centrum Chirurgii Plastycznej, Estetycznej i Regeneracyjnej: dr n. med. Elżbieta Radzikowska, specjalista chirurgii plastycznej, specjalista chirurgii ogólnej.
  Koordynator Centrum Chirurgii Plastycznej, Estetycznej i Regeneracyjnej: dr n. med. Elżbieta Radzikowska, specjalista chirurgii plastycznej, specjalista chirurgii ogólnej.
"Centrum zajmuje się leczeniem wad wrodzonych, chorób nowotworowych skóry, rekontrukcją piersi po amputacji piersi z powodu chorób nowotworowych, chrurgią ręki. Jest to podstwowy zakres zabiegów przez nas wykonywanych.
Ze względu na duże zainteresowanie i coraz większą popularność zabiegów poprawiających urodę i powalających zachować zdrowy wygląd, rozszerzyliśmy ofertę oddziału o zabiegi estetycze - wykonujemy  kopleksowe odchudzanie i modelowanie sylwetki, chirurgię piersi, korekcje estetyczne nosa, lifting twarzy. Zabiegi chirurgiczne wspomagamy zabiegami z zakresu dermatologii etetycznej i kosmetologii.
Dążymy do tego, aby chirurgia  estetyczna była oparta na sprawdzonych standardach medycznych, bezpieczna i dawała Pacjentowi poczucie właściwej, kompleksowej opieki lekarskiej."
dr n. med. Elżbieta Radzikowska, Kordynator Centrum

W latach 1998-2000 – asystent w II Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej SPSK 4 w Lublinie (specjalizacja z zakresu chirurgii ogólnej), w latach 2000-2007 – asystent w I Klinice Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Nowotworów przewodu pokarmowego SPSK 1 w Lublinie (specjalizacja z zakresu chirurgii ogólnej), w latach 2008-2012 – asystent w Klinice Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej CMKP im. Orłowskiego w Warszawie (specjalizacja z zakresu chirurgii plastycznej).  W latach 2001-2013 – adiunkt w Katedrze i Zakładzie Anatomii Prawidłowej Człowieka UM w Lublinie.

Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Chirurgów Polskich i Polskiego Towarzystwa Anatomicznego.

Uczestniczka wielu międzynarodowych konferencji, autorka  kilkudziesięciu artykułów opublikowanych w czasopismach polskich i zagranicznych.

Wykonuje pełen zakres zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej

Posiada liczne certyfikaty dokumentujące umiejętności z zakresu medycyny estetycznej wystawione przez centra szkoleniowe Estederm, LorcaMartin-SKINGOLD, Kreussler-Pharm Wiesbaden.

Kadra lekarska:

Prof. dr hab. med. Józef Jethon, specjalista chirurgii plastycznej

Prezes Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej w latach 1991-1993 i 2001-2003, Konsultant Krajowy ds. chirurgii plastycznej i leczenia oparzeń w latach 1998-2001, Kierownik Kliniki Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej CMKP im. T.Orłowskiego w latach 1997-2012.

Autor i współautor kilkuset publikacji i doniesień naukowych opublikowanych w czasopismach krajowych i zagranicznych. Posiada wieloletnie doświadczenie w szkoleniach lekarzy odbywających specjalizacje z zakresu chirurgii plastycznej

dr Joanna Wiśniewska- Goryń, specjalista II stopnia z chirurgii ogólnej, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Dr Joanna Wiśniewska- Goryń studiowała medycynę na Uniwersytecie Warszawskim i w Dusseldorfie w ramach stypendium Unii Europejskiej. Od 10 lat pracuje w szpitalu MSWiA w Warszawie. Odbywała staż w Klinice Chirurgii Plastycznej w Dusseldorfie. Specjalizację z Chirurgii Ogólnej odbywała w w Klinice Chirurgii Naczyniowej, następnie w Klinice Transplantologii. Obecnie pracuje w Oddziale Chirurgii Plastycznej, gdzie odbywa specjalizację z Chirurgii Plastycznej, gdzie wykonuje operacje z zakresu chirurgii piersi, przeszczepy tkanki tłuszczowej, modelowanie sylwetki.

Medycyną estetyczną zajmuje się od 2009 roku, współpracując z najbardziej prestiżowymi gabinetami i klinikami w Warszawie.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Antiaging, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej.

Stale podnosi kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w praktycznych kursach oraz kongresach z zakresu medycyny i dermatologii estetycznej  w Polsce i na świecie.

Lokalizacja: Budynek K, wjazd od ul. Miłobędzkiej

 

 • Łazienka do dyspozycji pacjentów Centrum Chirurgii Plastycznej
  Łazienka do dyspozycji pacjentów Centrum Chirurgii Plastycznej
 • Centrum Chirurgii Plastycznej mieści się w budynku K, wjazd od ul. Miłobędzkiej
  Centrum Chirurgii Plastycznej mieści się w budynku K, wjazd od ul. Miłobędzkiej
 • Centrum Chirurgii Plastycznej mieści się w budynku K, wjazd od ul. Miłobędzkiej
  Centrum Chirurgii Plastycznej mieści się w budynku K, wjazd od ul. Miłobędzkiej
 • Specjalne windy umożliwiają szybki transport pacjentów na teren Centrum
  Specjalne windy umożliwiają szybki transport pacjentów na teren Centrum
 • Sala intensywnego nadzoru
  Sala intensywnego nadzoru
 • Sala intensywnego nadzoru
  Sala intensywnego nadzoru
 • Sale do dyspozycji pacjentów
  Sale do dyspozycji pacjentów
 • Łazienka do dyspozycji pacjentów Centrum
  Łazienka do dyspozycji pacjentów Centrum
 • Strona
 • 1
 • 2