Centralny Szpital Kliniczny
MSWiA w Warszawie

ul. Wołoska 137, 02 - 507 Warszawa
Telefon centralny:
22 508 20 00
Rejestracja:
22 508 15 52

Aktualności

Opinie pacjentów

Nasze zespoły - lekarze, pielęgniarki, rejestratorki i inni pracownicy szpitala - zapewniają opiekę medyczną tysiącom pacjentów. Cieszymy się, że wielu z nich docenia naszą pracę, wykonywaną nieraz w bardzo trudnych warunkach. Poniżej kilka opinii. Dziękujemy!

Komentarz (53) dodaj komentarz

 • Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować całemu zespołowi lekarzy, położnych i pielęgniarek na Oddziale ginekologii i położnictwa za profesjonalną opiekę w trakcie i po porodzie naszej córeczki. Mogliśmy na każdym kroku liczyć na ich wsparcie i pomoc, nasze pytania były zawsze wyjaśniane, dostaliśmy ogromną wiedzę jak opiekować się maluszkiem.
  ~Kasia i Łukasz L
  2016/12/20 17:41
 • Szanowni Państwo, dziękując serdecznie za opiekę, dla której jedynym właściwym określeniem jest słowo – przymiotnik wywodzący się od słowa „serce”, które dla ludzi jest symbolem istoty człowieczeństwa. Dziękując całemu personelowi medycznemu bez wyjątku, szczególnie chciałabym podziękować osobom pozostającym nieco w cieniu a intensywnie uczestniczącym w procesie leczenia. W moim przypadku p. Beacie Karyś i p. Hubertowi Misiakowi. To oni przygotowują pacjenta do radioterapii i prowadzą naświetlania, pacjenta często przestraszonego, depresyjnego i mało sprawnego fizycznie, okazując mu niezwykłą cierpliwość, zrozumienie i zwyczajne a przecież tak deficytowe w naszym kraju ludzkie ciepło. Oni naprawdę kochają bliźniego, jak siebie samego i jest to największy komplement jakim można obdarzyć drugiego człowieka. Realizują bowiem ewangeliczne przesłanie Jezusa, który mówi, że jeżeli chcesz być wielkim bądź sługą bliźniemu. Za co im serdecznie dziękuje – Elżbieta Włodarczyk, pacjentka onkologiczna.
  ~ela5l
  2017/01/03 16:33
 • Dziękuję,że jako kolega mogłem poznać Was - cały zespół Oddziału Rehabilitacji. Cały personel mega profesjonalny, komfortowe warunki pracy. Trzymajcie tak dalej

  mgr Wojciech Szulborski
  ~antek
  2017/01/18 23:17

 

Bardzo polecam szpital jako miejsce do porodu. Opieka położnych jest cudowna. Służą pomocą i wsparciem. Dziękujemy razem z córeczką za wspaniałą opiekę i gorąco pozdrawiamy.

Monika Magiera

Bardzo dobra i szybka obsługa. Zgłosiłam się na ostry dyżur okulistyczny w rozerwaną siatkówką. Lekarz zajął się mną bardzo szybko i wykonał zabieg laserowy. Dziękuję

Zuzanna Kunafa Tabasko

Oddział jelitowy lekarze i pielęgniarki jak dla mnie super. Potrzebowałam pomocy i pomogli.

Kasia Kacprzak

Szczególne podziękowania dla Dr Michała Zawadzkiego wspaniałego człowieka i nieocenionego specjalisty. Doktorze jest Pan wielkim skarbem tego szpitala i nadzieją na życie w zdrowiu kolejnych osób jak ja. Jestem Pana dłużniczką do końca świata i jeden dzień dlużej.

Wioletta Brodowska

W połowie kwietnia 2016 roku - moja mama - Danuta Borzymowska miała przeprowadzoną operację embolizacji tętniaka mózgu przez doktora Michała Zawadzkiego - koordynatora Pracowni Neurochirurgii Interwencyjnej i Radiologii Zabiegowej. Chciałam jemu przede wszystkim, pozostałym lekarzom dozorującym oraz wszystkim pielęgniarkom tego oddziału serdecznie podziękować za wspaniałe podejście do starszej osoby, która dzięki nim bardzo dobrze wszystko zniosła i przestała się bać zabiegu. Doktor Zawadzki jest znakomitym operatorem i otacza opieką pooperacyjną z wielką serdecznością i empatią. Życzmy sobie jak najwięcej takich lekarzy!

Beata Piotrowska

Jetem pozytywnie zaskoczony miejscem, a ma pewne wyobrażenie bo miałem nieprzyjemność leżeć na pediatrii 25 lat temu. Szubka rekacja szubkie działanie, dziecko moje było szubciej pod kroplówką niż ja zarejestrowałem papiery. Tak Trzymać

Radosław Tjr Tobolsky

W dniu 05.09.2016 miałam przeprowadzony zabieg embolizacji tętniaka mózgu serdeczne podziękowania dla Pana doktora Michała Zawadzkiego - Kierownika Pracowni Badań Naczyniowych oraz całego personelu radiologii uczestniczącego przy moim zabiegu za profesjonalne i cudowne podejście do pacjenta, oby jak najwięcej takich lekarzy i pielęgniarek.

Joanna Kalińska

Ja również potwierdzam powyższą opinię. Dziękuję i pozdrawiam cały personel Kliniki Połoznictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej, który towrzyszył mi podczas narodzin mojego synka.

Tofek Dybciak

Opieka i atmosfera  na oddziale położnictwa na 5! Bardzo sympatyczna kadra i dzięki temu poród sprawny i czas spędzony w szpitalu był bardzo miły:)

Kathrina von B

Super Lekarz ... na porodówce atmosfera jak w kabarecie... Dziękujemy

mama tata i Patrycja

Panie Doktorze pozdrawiamy razem z Dominikiem (opinia o Panu lek. med. Mateuszu Zborowskim - Klinika Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej)

Ola Ziemkiewicz

Super lekarz! (opinia o Panu lek. med. Mateuszu Zborowskim - Klinika Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej)

Anita Bramowicz

Lekarz z powołania! Całą ciążę się mną opiekował, oby więcej takich lekarzy. (opinia o Panu lek. med. Mateuszu Zborowskim - Klinika Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej)

Wiola Słapińska

Wspaniały lekarz! (opinia o Panu lek. med. Mateuszu Zborowskim - Klinika Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej)

Aleksandra Kusio

Chcialbym pochwalic sale obserwacji SOR atmosfera jaka tam panuje nie do opisania ( zalezy jaka ekipa ) ja trafilem na mega zarabista. Troche dlugo, ale wszystko ma swoj bieg. Kazdy oczekuje cudow a na nie troche trzeba poczekac.

Maciej Trędowicz

Klinika Neurochirurgii i Klinika Neurologii - wspaniały szpital, wspaniała opieka medyczna. Pielęgniarki - kobiety ze złotymi serduszkami ogromem wyrozumiałości i ciepła w mega trudnych chwilach dla pacjenta.
Bardzo dziękuję za najwspanialszy prezent - życie.

Marta Żuchowska

Chciałam podziękować wszystkim pracownikom OIOMU na kardiochirurgii za opiekę nad moją mamą. Większość lekarzy bardzo wyrozumiałych, odpowiadali na wszelkie męczące pytania. Pielęgniarki bardzo życzliwe, co było dla mnie zaskoczeniem. Szczególne podzękowania dla prof. Kazimierza Suwalskiego.

Ewelina Boguta

 Komentarz z FB pod filmem z udziałem starszej położnej Hanny Wroniewicz.

Potwierdzam. Super położna. Mój porod także odbierała. Cieszę się, że mój syn mógł przyjść na świat pod opieką takiej cudownej kobiety :-) pozdrowienia dla Pani Hani.

Agnieszka Soboń

 Komentarz z FB pod filmem z udziałem starszej położnej Magdy Piotrowskiej.

Bardzo super, pomocna położna, była przy narodzinach mojego synka, bardzo jestem zadowolona z jej opieki.

Klaudia Sztramska

 Komentarz z FB pod filmem z udziałem starszej położnej Hanny Wroniewicz.

Cudowna kobieta oraz położna. Odbierała mój poród i jestem jej dozgonnie wdzięczna za podejście do pacjenta oraz za profesjonalizm. Kolejny poród tylko w tym szpitalu i z tym personelem.

Malwina Sokołowska

Komentarz z FB pod filmem z udziałek prof. dr hab. n. med. Artura Jakimiuka

Pozdrawiamy z naszym wcześniakiem Mateuszkiem, urodzonym w 25 hbd. Dziś 3 latkiem. Zupełnie zdrowym. Dziękujemy kadrze.

Piter Kinia Mateuszek

 Komentarz z FB pod filmem z udziałem starszej położnej Magdy Piotrowskiej.

Najlepsza połóżna - dwa razy z nami 2010 i 2013 rok. Pozytywnie zakręcona i pomocna. A najaważniejsze że z porodu pamiętam jej pomoc oraz słodkie lizaki jakimi częstowała.

Marga Pa

   Komentarz z FB pod filmem z udziałem starszej położnej Magdy Piotrowskiej.

Piotrosia wymiatasz!!! Jesteś najlepsza!

Ewelina Ewelina

  Komentarz z FB pod filmem z udziałem starszej położnej Magdy Piotrowskiej.

Pani Magda wspaniała położna, była przy narodzinach naszego syna Antosia, jesteśmy jej wdzięczni i dziękujemy z całego serca za pomoc w przyjściu mu na świat, pozdrawiamy i przesyłamy buziaki od naszej trójki dla Pani

Sylwia Rosłoniec

 

Swoje córeczki - bliźniaczki urodziłam w maju 2016 w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie. Bardzo polecam Klinikę Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej ze względu na profesjonalną opiekę i niezwykłą dbałość o pacjentów. Spotkałam się z niesamowitym zaangażowaniem lekarzy, położnych i całego personelu kliniki. Mam same najlepsze doświadczenia związane z pobytem w tej klinice.

Ewa Frizell

 Komentarz z FB pod filmem z udziałem starszej położnej Magdy Piotrowskiej.

Bardzo dobra Położna. Odbierała mój pierwszy poród i jestem bardzo zadowolona, niestety drugiego porodu Pani Magda nie miała przyjemności odebrać bo nie zdążyła przyjechać tak wszystko szybko się działo. Pani Magdo bardzo dziękujemy za wszystko i za super opiekę z Pani strony i całego oddziału, także szczególne podziękowania dla dr Wojciecha Grzybowskiego.

Anna Rutkowska

Już drugi raz jestem tu operowana na oddziale ginekologiczny. Jestem bardzo zadowolona (o ile można być zadowolonym z pobytu w szpitalu) lekarze konkretnie pielęgniarki miłe. Warunki też są dobre nie mam nq co narzekać i wcześniej też nie miałam. Mój mąż też był operowany w tym szpitalu na neurochirurgii i również był zadowolony z opieki.

Milena Jurek

Na oddziale endokrynologii i diabetologii spędziłam 6 dni. Jest to najlepszy szpital w jakim byłam. Przez 6 lat byłam leczona insuliną, dopiero w trkacie pobytu w tym szpitalu zdiagnozowano cukrzycę typu 2 a nie 1. Insulina odstawiona, przeszłam na tabletki. Kłopoty z tarczycą zostały unormowane. Opieka lekarzy i pielęgniarek świetna. Najbardziej dziękuję dr. Łakawskiej.

Ilona Sikorska

Takiej opieki, takiego zaangażowania i ciepła oraz przecudownej pomocy w pierwszych trudnych chwilach po porodzie chyba nie ma żaden szpital. Trafiłam na porodówkę MSW w piątek 29, synek urodził się 30.01.2016r. Dziękuję z całego serca personelowi za to co zrobiliście, dziękuję że nie odmawialiście pomocy i cierpliwie uczyliście nas!

Joanna Dworakowska - Wilczyńska

Dziękuję lekarzom i pielęgniarkom z Kliniki Chirurgii Gastroenterelogicznej i Transplantologii za bardzo fachową opiekę nad moją teściową a Paniom pielęgniarkom z oddziału za wsparcie okazywane pacjnetce. Wszystkiego dobrego na Święta i w  Nowym Roku.

Szczególne podziękowania dla p. doktora Bohdy Subedii

Dagmara Kochanowicz - Brzozowska

 Najlepszy szpital!

Wiola Paziewska

Chwilowo ustosunkuje się w kwestii SOR-u. Chociaż z połowy pobytu na w/w oddziale nie za bardzo pamiętam, to co mogę napisać z pełnej świadomości odzyskanej, było dobrze, w porywach nawet bardzo. Ekipa z Panią Doktor Piłat ( przepraszam Panią lekrz za być może przekręcenie nazwiska) w dniu 8 sierpnia po południu, w dosyć szybkim tempie zajeła się moim przypadkiem. Co ważne, wręcz najważniejsze, pytając się co jakiś czas o moje samopoczucie. Nie chce rozpisywać się dając "achy" i "ochy" plus było super i pięknie, bo czy to jest aż tak ważne w mojej podzęcie. Tak trzymać i działań dalej. Dzięki.

Karol Badziąg

Serdeczne podziękowania dla całego personelu Oddziału Położnictwa za fachową pomoc i uśmiech na twarzach wszystkich tam pracujących. To była przyjemność urodzić tam syna. Dziękuję...

Joanna Fluks Yilmaz

Polecam oddział położniczy... Wspaniała opieka, przyjazna atmosfera, czyściutko... Jestem bardzo zadowolona 

Beata Jagieła

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA CAŁEMU ZESPOŁOWI SZPITALA Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie za udany przeszczep nerki. Wspaniały personel, a w szczególności:
-Profesor Durlik
-Lek.med. Magdalena Derejska
-Dr Popłowska
-Dr Serwecka prowadząca Nefrolog
-Koordynator ds. transplantacji
DZIĘKUJĘ I ŻYCZĘ DALSZYCH SUKCESÓW

Robert Pióro

Chwilowo ustosunkuje się w kwestii SOR-u. Chociaż z połowy pobytu na w/w oddziale nie za bardzo pamiętam,to co mogę napisać z pełnej świadomości odzyskanej,było dobrze,w porywach nawet bardzo. Ekipa z Panią Doktor Piłat (przepraszam Panią lekarz za być może przekręcenie nazwiska) w dniu 8 sierpnia po południu,w dosyć szybkim tempie zajęła się moim przypadkiem. Co ważne,wręcz najważniejsze,pytając się co jakiś czas o moje samopoczucie.
Nie chce rozpisywać się,dając "achy" i "ochy" plus było super i pięknie,bo czy to jest aż tak ważne w mojej podzięce.
Tak trzymać i działać dalej.
Dzięki.

Karol Badziąg

Wszyscy bardzo sympatyczni, usmiechnieci pomimo zmeczenia. Badania szybko i wykonane profesjonalnie. Moze nie jest to ulubione miejsce, bo to szpital, ale jak juz cos, to polecam.

Anya Rutkowska

Świetni lekarze, pomocne pielęgniarki. Postawili mnie na nogi, dosłownie. Dziękuję całemu zespołowi na ortopedii za uratowane kolano:)

Zuzanna Marciniak

Oddział Neurologii - Wielkie podziękowania dla całego zespołu za udaną operację mojego brata, a także za WSPANIAŁĄ opiekę. Życzę całemu zespołowi wszystkiego dobrego.

Sylwia Korczak

Genialny personel choć mocno przepracowany daje z siebie wszystko by ratować życie ludzkie. Niestety warunki w szpitalu nie są świetne acz personel, Ci wszyscy wspaniali nie są do zastąpienia. Pozdrawiam wszystkich serdecznie, dziękuję bardzo Wam za każdy dzień opieki

Wojciech Kurpiewski

Najlepszy szpital pod słońcem.Oddziały związane z narodzinami dziecka na medal a w szczególności oddział noworodków-pracują tam osoby z powołania.zapewnione jest wszystko co potrzeba:psycholog,informacja o karmieniu i wszystko związane z dzieckiem a nawet sesje zdjęciowe.serdecznie polecam z całego serca każdej przyszłej mamie.

Justyna Dacz

Wspaniała opieka na Oddziale Chorób Dzieci i Niemowląt. Serdecznie dziękuję całemu zespołowi lekarzy i pielęgniarek, którzy nie tylko błyskawicznie i fachowo zajęli się moim pięciomiesięcznym synkiem, chorym na zapalenie płuc, ale też - mimo ogromu (de facto przerastającego ich możliwości kadrowe) pracy - mają niesamowicie dużo serca, ciepła i cierpliwości dla małych pacjentów i ich rodziców. Dziękuję!

Gosia Villatoro

W Klinice Kardiochirurgii uratowali właśnie mojego tatę, naprawiając błędy poprzedników. Obsługa super. Świetni fachowcy. Ludzie, którzy leczą - nie zadzierając nosa i nie unikając udzielania wyjaśnień (jak to się zazwyczaj dzieje w innych placówkach). Wg mnie 5 na 5 :)

Jarosław Prejs

Wysoki poziom kultury pracy i dialogu z pacjentem. profesjonalna opieka, rzetelna informacja, zaangażowanie i autentyczne dążenie, by utrzymać życie i zdrowie, nieść pomoc i wsparcie. DZIĘKUJĘ ZA TEN GODNY UZNANIA I WDZIĘCZNOŚCI CAŁOKSZTAŁT.
dziękuję za ważny dla życia mego Taty zabieg kardiochirurgiczny, opiekę, rehabilitację.
szczególne podziękowania dla prof. nadzw. dr hab.n.m. Piotra Suwalskiego i lek. med. Jakuba Staromłyńskiego.

Ania Więckowska

Tam uratowano mi życie. Ja jestem im bardzo wdzięczna za to co dla mnie zrobili.

Ania Daniela Gałecka

Wszytko na wysokim poziomie. Szkoda mi przemęczonego personelu szpitala. Robią co mogą żeby nam pomagać na Sorze powinno być czterech lekarzy a jest jeden ..... ja mogę im tylko podziękować za to co dla mnie zrobili. Czysty profesjonalizm. Pozdrawiam.

Sławomir Gola

Serdecznie dziękuję Pani Prof. dr hab. Grażynie Rydzewskiej Kierownik Kliniki Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii z Pododziałem Leczenia Nieswoistych Chorób Zapalnych Jelita Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA za okazaną życzliwość i opiekę nad moją matką.

Dziękuję również Panu dr Tomaszowi Dzierżanowskiemu oraz personelowi Kliniki za profesjonalizm i okazane ciepło.

wdzięczna Małgorzata Frontczak - Baniewicz

 Dziś byłem w dwóch warszawskich szpitalach na oddziałach położniczych - Wołoska - najwyższa kultura, dbałość , kontakt z pacjentką, rzetelność. Nie urodziła się jeszcze córeczka, tak więc do zobaczenia!

Dariusz Wieremiejczyk

Opinia o Panu doktorze Ireneuszu Ziobrowskim - Klinika Chirurgii Gastroenterologicznej i Transplantologii: Wybitny chirurg, wspaniały człowiek i wspaniały gospodarz kliniki. Na początku kwietnia br. Pan doktor Ziobrowski przeprowadził u mojego męża operację usunięcia części jelita w związku z rakiem jelita grubego. Operacja została przeprowadzona w sposób perfekcyjny. Wynik operacji: R0, czyli cała tkanka rakowa wycięta. W przypadku dużego miejscowego zaawansowania, jak niestety miało to miejsce w przypadku mojego męża, na dodatek jak wynika z histopatologii, wcale nieoczywistego (dopiero badanie mikro pokazało rzeczywisty stopień zaawansowania, w badaniu makro, czyli jeżeli dobrze rozumiem „na oko”, wyglądało to na zdecydowanie mniej poważną sytuację i być może inny chirurg mógłby zdecydować się na mniejsze cięcie w przekonaniu, że też wycina wszystko) taki wynik operacji jest jak oceniam sztuką, którą potrafią tylko WYBITNI chirurdzy, nie tylko bardzo doświadczeni ale też o wybitnej intuicji, BAAARDZO przewidujący. To są moje przemyślenia ale też jeden z lekarzy z którym później rozmawialiśmy skomentował wynik operacji jako „mistrzowskie cięcie” a nawet, że rzadko się takie zdarza, chociaż mam nadzieję, że jednak są też inni tak wspaniali chirurdzy jak Pan doktor Ziobrowski, bo przecież Pan doktor nie byłby fizycznie w stanie pomóc wszystkim potrzebującym. Dodam, że rana goi się świetnie i mąż nie miał żadnych komplikacji pooperacyjnych. Dzięki mistrzowsko przeprowadzonej operacji dostaliśmy od Pana doktora pierwszą, nie do opisania jest jak ważną, szansę na wyleczenie. Panie doktorze, nie ma takich słów którymi moglibyśmy wyrazić Panu naszą wdzięczność, dziękujemy po prostu z całego naszego serca. Muszę też dodać, że mój mąż był zachwycony opieką Pana doktora jako szefa kliniki, Pan doktor odwiedzał pacjentów codziennie, niezależnie od rutynowego obchodu lekarskiego, a nawet w sobotę. Panie doktorze, życzymy mnóstwo zdrowia i siły (oprócz naszego nieszczęścia trudno było nie zauważyć strasznych historii innych pacjentów i ich rodzin, z nadzieją wypatrujących pomocy Pana doktora i jego ekipy) i wszystkiego, wszystkiego najlepszego w każdej dziedzinie życia.

I just wanted to confirm everything that was said by my wife. From the depth of my heart I would like to thank doctor Ziobrowski, the wonderful top class surgeon, the wonderful person and the wonderful chef of the MSW hospital clinic and his staff. I am an American citizen residing in Poland. Cancer is unpredictable so I decided to have an operation as soon as possible that is in Poland and based on the results of the operation the operation could not have been done better anywhere. Thank you again very, very much.
Rodney Patricio
 
Podziękowania dla personelu medycznego Centralnego Szpitala Klinicznego MSW w Warszawie

 

 

 • podziekowania_Andrzej_C
  podziekowania_Andrzej_C
 • podziekowania_Antoni_P
  podziekowania_Antoni_P
 • podziekowania_Barbara_P
  podziekowania_Barbara_P
 • podziekowania_Beata_Henryk_J
  podziekowania_Beata_Henryk_J
 • podziekowania_Bogdan_Olesinski
  podziekowania_Bogdan_Olesinski
 • podziekowania_Bogdan_W
  podziekowania_Bogdan_W
 • podziekowania_Elzbieta_M
  podziekowania_Elzbieta_M
 • podziekowania_Elzbieta_M
  podziekowania_Elzbieta_M
 • podziekowania_Emil_K
  podziekowania_Emil_K
 • podziekowania_Gabriela_Sz
  podziekowania_Gabriela_Sz
 • podziekowania_Halina_O
  podziekowania_Halina_O
 • podziekowania_Halina_S
  podziekowania_Halina_S
 • podziekowania_Halina_W
  podziekowania_Halina_W
 • podziekowania_Iwona_Z
  podziekowania_Iwona_Z
 • podziekowania_Jadwiga_O
  podziekowania_Jadwiga_O
 • podziekowania_Jolanta_Szymon_Robert
  podziekowania_Jolanta_Szymon_Robert
 • podziekowania_Jolanta_V_Z
  podziekowania_Jolanta_V_Z
 • podziekowania_Małgorzata_B
  podziekowania_Małgorzata_B
 • podziekowania_Marcin_K
  podziekowania_Marcin_K
 • podziekowania_Monika_R
  podziekowania_Monika_R
 • podziekowania_Piotr_C
  podziekowania_Piotr_C
 • podziekowania_Piotr_S
  podziekowania_Piotr_S
 • podziekowania_Szymon_S
  podziekowania_Szymon_S
 • podziekowania Akademia Wychowani Fizycznego im. J. Piłsudzkiego w Warszawie
  podziekowania Akademia Wychowani Fizycznego im. J. Piłsudzkiego w Warszawie
 • podziekowania_Aleksandra_M_14_04_2015
  podziekowania_Aleksandra_M_14_04_2015
 • Podziękowani_Daniela_02_03_2015
  Podziękowani_Daniela_02_03_2015
 • podziekowania_Alla_S
  podziekowania_Alla_S
 • podziekowania_Anna_Paweł
  podziekowania_Anna_Paweł
 • podziekowania_Barbara_Marian
  podziekowania_Barbara_Marian
 • Podziękowania_Eugeniusz_M
  Podziękowania_Eugeniusz_M
 • Podziękowania_Grażyna_22_01_2015
  Podziękowania_Grażyna_22_01_2015
 • Podziękowania_Grzegorz_12_02_2015
  Podziękowania_Grzegorz_12_02_2015
 • Podziękowania_Janusz_15_01_2015
  Podziękowania_Janusz_15_01_2015
 • Podziękowania_Jaroslaw_Robert_Stefan_02_03_2015
  Podziękowania_Jaroslaw_Robert_Stefan_02_03_2015
 • Podziekowania_Jerzy_13_01_2015
  Podziekowania_Jerzy_13_01_2015
 • Podziękowania_Kaziemierz_Zdzisław_Wojciech_Władysław_Kazimierz_10_02_2015
  Podziękowania_Kaziemierz_Zdzisław_Wojciech_Władysław_Kazimierz_10_02_2015
 • Podziękowania_Krystyna
  Podziękowania_Krystyna
 • Podziękowania_Krystyna_25_02_2015
  Podziękowania_Krystyna_25_02_2015
 • Podziękowania_Magdalena_04_02_2015
  Podziękowania_Magdalena_04_02_2015
 • Podziękowania_Michał_12_01_2015
  Podziękowania_Michał_12_01_2015
 • Podziękowania_Wiesława_Elżbieta_Teresa
  Podziękowania_Wiesława_Elżbieta_Teresa
 • Podziękowania_Kazimierz
  Podziękowania_Kazimierz
 • Podziękowania_Aleksandra_14_04_2015
  Podziękowania_Aleksandra_14_04_2015
 • Podziękowania_Anna_Paweł
  Podziękowania_Anna_Paweł
 • Podziękowania_Bogumiła
  Podziękowania_Bogumiła
 • Podziękowania_Bożena
  Podziękowania_Bożena
 • Podziękowania_Bożena_2
  Podziękowania_Bożena_2
 • Podziękowania_Bożena_07_07_2015
  Podziękowania_Bożena_07_07_2015
 • Podziękowania_Ewelina
  Podziękowania_Ewelina
 • Podziękowania_Jan
  Podziękowania_Jan
 • Podziękowania_Janusz
  Podziękowania_Janusz
 • Podziękowania_Kazimiera_Barbara
  Podziękowania_Kazimiera_Barbara
 • Podziękowania_Krzysztof
  Podziękowania_Krzysztof
 • Podziękowania_Magdalena_Hanna
  Podziękowania_Magdalena_Hanna
 • Podziękowania_Marek_13_04_2015
  Podziękowania_Marek_13_04_2015
 • Podziękowania_Marianna
  Podziękowania_Marianna
 • Podziękowania_Michał
  Podziękowania_Michał
 • Podziekowania_Robert
  Podziekowania_Robert
 • Podziękowania_Stanisław
  Podziękowania_Stanisław
 • Podziękowania_Zbigniew
  Podziękowania_Zbigniew
 • Podziękowania_Zofia
  Podziękowania_Zofia
 • Podziekowania_Jarosław_15_01_2014
  Podziekowania_Jarosław_15_01_2014
 • Podziękowania_Jarosław_2_czesc_15_01_2014
  Podziękowania_Jarosław_2_czesc_15_01_2014
 • podziekowania_Barbara_P
  podziekowania_Barbara_P
 • podziekowania_Barbara_Stanislaw_10_08_2015
  podziekowania_Barbara_Stanislaw_10_08_2015
 • podziekowania_Bogumiła_S
  podziekowania_Bogumiła_S
 • podziekowania_Bozena_Sz
  podziekowania_Bozena_Sz
 • podziekowania_Bożena_T
  podziekowania_Bożena_T
 • podziekowania_Edyta_B
  podziekowania_Edyta_B
 • podziekowania_Edyta_B
  podziekowania_Edyta_B
 • podziekowania_Ewelina_S
  podziekowania_Ewelina_S
 • podziekowania_Jan_15_05_2015
  podziekowania_Jan_15_05_2015
 • podziekowania_Janusz_Z
  podziekowania_Janusz_Z
 • podziekowania_Krzysztof_M
  podziekowania_Krzysztof_M
 • podziekowania_Krzysztof_S
  podziekowania_Krzysztof_S
 • podziekowania_Magdalena_M_Hanna_Z
  podziekowania_Magdalena_M_Hanna_Z
 • podziekowania_Marianna_Sz_03_08_2015
  podziekowania_Marianna_Sz_03_08_2015
 • podziekowania_Michał_L
  podziekowania_Michał_L
 • podziekowania_Michalina_Z
  podziekowania_Michalina_Z
 • podziekowania_Minsiterstwo_Spraw_Wewnetrznych
  podziekowania_Minsiterstwo_Spraw_Wewnetrznych
 • podziekowania_Rafal_M
  podziekowania_Rafal_M
 • podziekowania_Robert_W
  podziekowania_Robert_W
 • podziekowania_Waldemar_N
  podziekowania_Waldemar_N
 • podziekowania_Wojciech_B
  podziekowania_Wojciech_B
 • podziekowania_Zofia_M
  podziekowania_Zofia_M
 • Teresa i Mariusz Kalinowscy
  Teresa i Mariusz Kalinowscy

Komentarz (53) dodaj komentarz

 • Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować całemu zespołowi lekarzy, położnych i pielęgniarek na Oddziale ginekologii i położnictwa za profesjonalną opiekę w trakcie i po porodzie naszej córeczki. Mogliśmy na każdym kroku liczyć na ich wsparcie i pomoc, nasze pytania były zawsze wyjaśniane, dostaliśmy ogromną wiedzę jak opiekować się maluszkiem.
  ~Kasia i Łukasz L
  2016/12/20 17:41
 • Szanowni Państwo, dziękując serdecznie za opiekę, dla której jedynym właściwym określeniem jest słowo – przymiotnik wywodzący się od słowa „serce”, które dla ludzi jest symbolem istoty człowieczeństwa. Dziękując całemu personelowi medycznemu bez wyjątku, szczególnie chciałabym podziękować osobom pozostającym nieco w cieniu a intensywnie uczestniczącym w procesie leczenia. W moim przypadku p. Beacie Karyś i p. Hubertowi Misiakowi. To oni przygotowują pacjenta do radioterapii i prowadzą naświetlania, pacjenta często przestraszonego, depresyjnego i mało sprawnego fizycznie, okazując mu niezwykłą cierpliwość, zrozumienie i zwyczajne a przecież tak deficytowe w naszym kraju ludzkie ciepło. Oni naprawdę kochają bliźniego, jak siebie samego i jest to największy komplement jakim można obdarzyć drugiego człowieka. Realizują bowiem ewangeliczne przesłanie Jezusa, który mówi, że jeżeli chcesz być wielkim bądź sługą bliźniemu. Za co im serdecznie dziękuje – Elżbieta Włodarczyk, pacjentka onkologiczna.
  ~ela5l
  2017/01/03 16:33
 • Dziękuję,że jako kolega mogłem poznać Was - cały zespół Oddziału Rehabilitacji. Cały personel mega profesjonalny, komfortowe warunki pracy. Trzymajcie tak dalej

  mgr Wojciech Szulborski
  ~antek
  2017/01/18 23:17